Pristatymo sąlygos

  • Siuntos pristatymas LP paštomatu – 3 Eur
  • Siuntos pristatymas DPD paštomatu – 3 Eur
  • Siuntos pristatymas VENIPAK kurjeriu – 3 Eur

Užsisakant už 25 Eur ir daugiau, siuntimas nemokamas.
Nemokamai prekes atsiimti galite Mituvos g. 5, Kaunas. Prieš atvykstant prašome paskambinti +37066655449 ir susitarti atsiėmimo laiką.
Dėl pristatymo į Neringos savivaldybę bei kitas valstybes, prašome susisiekti +37066655449 arba info@grazioda.lt
Prekės išsiunčiamos per 3-7 darbo dienas, gavus apmokėjimą už užsakymą (išskyrus pasirinkus apmokėjimą grynaisiais pinigais).
Pirkėjas gavęs siuntą privalo patikrinti ar siunta nėra pažeista, o tuo atveju, jei siunta pažeista ar trūksta tam tikrų prekių – siuntos nepriimti. Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame prekių priėmimo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta nepažeistoje pakuotėje ir atitinka prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.

Apmokėjimo sąlygos
Už prekes galite atsiskaityti šiais būdais:
1. Bankiniu pavedimu. Apmokėkite už prekes padarydami pavedimą į mūsų banko sąskaitą. Prašome įrašyti Jūsų užsakymo numerį kaip mokėjimo paskirtį. Užsakymas bus išsiųstas kai pavedimas pasieks mūsų banko sąskaitą.
Rekvizitai:
UAB „Sarbeka ir Ko“
LT94 7044 0600 0326 2747 (AB SEB)

 

Tel. nr. pasiteiravimui: 864166266 (Agnė)

2. Per el. bankininkystę, tarpininkaujant „Paysera LT“, UAB (paysera.lt). Apmokant per el. bankininkystę Jūs pasirinksite savo banką ir iškart būsite nukreipti į mokėjimo langą. Pavedimas į mūsų sąskaitą įskaitomas per kelias minutes.
3. Apmokėjimas grynaisiais pinigais atsiimant užsakytas prekes Mituvos g. 5, Kaunas (pasiskambinti prieš atvykstant atsiimti prekių).
UAB “Sarbeka ir Ko” gali keisti pristatymo, apmokėjimo bei grąžinimo sąlygas bet kuriuo metu, apie tai atskirai neįspėjusi pirkėjo.